Zawartość koszyka
0 szt.
, 0,00 zł
Załóż konto Przypomnij hasło Wyszukiwanie zaawansowane
Home DecorPapieryStempleDodatkiMaskiWykrojnikiMediaAkcesoriaPlannerKwiatkiKolekcje
Nasz Sklep Detaliczny
 
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Materiały Filmowe

 [czytaj więcej]
Inspiracje

 [czytaj więcej]
Tutoriale


 [czytaj więcej]
Język
Polski Angielski
Informacje
Regulamin
Płatność i Dostawa
Darmowa Dostawa
Rezerwacje
O nas
Kontakt
Polityka Prywatności
Kontakt
e-mailbiuro@primamarketing.pl
GSM883 388 985
Godziny działania hurtowni
10-16
Polecane strony
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w hurtowni ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Płatność i Dostawa

PŁATNOŚCI I DOSTAWA

1.       Wszystkie zamówienia wysyłane są kurierem UPS. Koszt przesyłki naliczany jest w zależności od wybranego rodzaju płatności.

  1. Za zakupy w Hurtowni można zapłacić w następujący sposób:

a.       Przelewem na rachunek bankowy,

b.      Za pośrednictwem systemu PayPal,

c.       Za pośrednictwem systemu PayU.

  1. Dane do przelewu: K.A.A.P. Venture Piotr i Agnieszka Podszus S.C., ul. Jesienna 27, 05-502 Bobrowiec, BRE BANK SA, nr konta: 16 1140 2004 0000 3002 7487 9839.
  2. W przypadku zapłaty przelewem na rachunek bankowy towar wysyłany jest po wpłynięciu kwoty na rachunek. W tytule przelewu Klient powinien podać numer zamówienia. Koszt przesyłki krajowej wynosi 16,00 zł.
  3. W przypadku płatności poprzez system PayPal  lub system PayU Kupujący oświadcza i zapoznał się z zasadami płatności oferowanymi przez operatorów tych usług i będzie się do nich stosował.
  4. Koszt przesyłki krajowej w przypadku płatności za pośrednictwem systemów PayPal lub PayU wynosi 22 zł i dotyczy zakupów dokonywanych przez Internet gdzie płatność realizowana jest przy współpracy odpowiednio z firmą PayPal lub PayU.
  5. Darmowa wysyłka - Sprzedający pokrywa koszty przesyłki w przypadku złożenia w Hurtowni zamówienia na łączną kwotę 500 zł netto i dokonaniu płatności przelewem bezpośrednio z konta bankowego Klienta. 
  6. Darmowa przesyłka nie dotyczy płatności on-line poprzez system PayPal lub PayU.
  7. W przypadku dokonania w tym samym dniu zamówień na obu stronach internetowych (www.scrapandart.pl oraz www.marthastewart.pl )w hurtowni Scrap & Art  zamówienie wysyłane jest zbiorczo, co oznacza, że Klient tylko raz ponosi koszty dostawy.
  8. W przypadku opisanym w ust. 9 suma obu zamówień stanowi łączną kwotę uprawniającą do otrzymania darmowej wysyłki.  
  9. Przy odbiorze paczki Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, Klient zobowiązany jest w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Klienta nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp.  Klient zobowiązany jest w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W tym przypadku będzie to podstawa do złożenia reklamacji przez Sprzedającego u przewoźnika.
Powrót
Strona główna |  Mapa hurtowni |  Katalog produktów Cosytime Odwiedziło nas: 6632792 osób
Wildcard SSL Certificates